U-блоки AEROC

газобетон-aeroc-u-блокU-блоки AEROC виготовляються у формі фігурних виробів, яким задається відповідна ширина випилювання після автоклавної обробки.

Відповідність та форма

Технічні характеристики U-подібних блоків відповідають параметрам AEROC блоків аналогічної ширини. Зовнішній вигляд газобетонних блоків U AEROC складається з гладкої поверхні, виконаної у формі лотка. При склеюванні один з одним утворюють елемент із пористого бетону з і-подібним жолобом усередині. У жолоб вставляється металевий каркас з арматури та заливається бетон. Отримана всередині ринви залізобетонна балка сприймає відповідні конструкційні навантаження, а пористий бетон служить як «тепла» опалубка.

 Використання

Після склеювання бетону цієї форми утворюється U-подібний жолоб усередині одержаної конструкції. Далі у простір ринви вставляється металева арматура та відбувається заливання бетоном. У результаті всередині ринви утворюється залізобетонна балка, яка готова до прийняття допустимих навантажень. У свою чергу газобетон у такому блоці виступає як «тепла» опалубка.

35_2

Застосування U-подібних блоків АЕROC

U-блок AEROC

Різні розміри U-подібних блоків ефективно застосовуються в основі конструкцій дверних та віконних перемичок. Для прольотів понад 2,5 метра ви можете купити U-блоки АЕРОС з несучою здатністю понад 2.5 т/м. Наша компанія виробляє газобетонні вироби, які зможуть перекрити прольоти та забезпечити навантаження, що перевищує можливість застосування армованих перемичок на основі пористого бетону.

Основні переваги застосування U-блоків АЕРОС у будівництві:

точна геометрична форма;

параметри ширини та висоти U-подібних блоків відповідають встановленим параметрам ширини та висоти газобетонних блоків АЕRОС у кладці;

відносно невелика вага;

простота монтажу;

пожежо- та морозостійкість.