Панели перекрытия и покрытия

Плити перекриття та покриття — армовані вироби у формі паралелепіпеда з пазом із пористого бетону щільністю D500 та міцністю B2,5, які застосовуються при зведенні перекриттів та покриттів як несучий, теплоізолюючий та вогнестійкий елемент.

Плити перекриття застосовують як панелей перекриття міжповерхового перекриття.

Плити покриття застосовуються при зведенні даху — як плоского, так і двосхилий, а також як перекриття між поверхами і не експлуатованими горищними приміщеннями.

плиты перекрытия

Армовані вироби з автоклавного газобетону AEROC дають змогу комплексно вирішувати концепції будівництва теплого будинку. Армовані брускові перемички сприймають навантаження від вищерозташованих плит перекриттів і стін і не вимагають додаткового утеплення. Плити перекриттів та покриттів дозволяють отримувати теплі міжповерхові перекриття та забезпечують надійний тепловий захист експлуатованих мансард та горищних приміщень. Арматурний корозійностійкий металевий каркас виробів забезпечує надійність та довговічність їхньої роботи в конструкції будівель. Армовані газобетонні вироби АЕRОС мають набагато більшу пожежну безпеку і вогнестійкість у порівнянні з їх залізобетонними аналогами. Більш легка вага плит та перемичок АЕRОС знижує навантаження на стіни та фундамент, що дає додатковий економічний ефект при будівництві будинку. Точні геометричні розміри дозволяють вести монтаж плит АЕRОС на тонкошовний клейовий склад, що усуває появу «містків холоду».

plita_3

 

???????????????????????????????