О Газобетоне

ПроизводствоAEROC

ТОВ «Аерок» є лідером ринку виробів з пористого бетону автоклавного твердіння в Україні та найбільшим постачальником виробів з пористого бетону автоклавного твердіння під торговою маркою AEROC у всі регіони країни.

Продукція випускається двома заводами, розташованими у м. Березань та м. Обухів Київської області та за своєю якістю відповідає найвищим вимогам українських та європейських стандартів.

ТОВ «Аерок» було засноване у грудні 2006 року з метою будівництва заводу з виробництва автоклавного газобетону у м. Березань Київської області.

Завод, розташований у м. Обухові (колишній «Обухівський завод пористих виробів»), увійшов до складу компанії «Аерок» у жовтні 2008 р.

На заводі у м. Обухів працює модернізована технологічна лінія “Універсал-60” потужністю 180 000 м3 на рік та нова високотехнологічна лінія німецької фірми WEHRHAHN Smart з обсягом виробництва 280 000 м3 на рік.

На заводі у м. Березані Київської області працює високотехнологічна лінія німецької фірми HESS AAC Systems B.V. проектною потужністю 500 000 м3 на рік.

Заводи ТОВ «Aерок» оснащені власними сертифікованими лабораторіями, які дозволяють чітко контролювати якість продукції, що випускається.

Кожна партія має паспорт якості від заводу-виробника.

Стінові конструкції AEROC пройшли комплексні випробування з теплофізики, деформативності та міцності кладки, акустики, сейсмічним навантаженням, вогнестійкості, радіології в базових НДІ Мінрегіонбуду України, ДІ «Інститут гігієни та медичної екології», випробувальному центрі державного департаменту гарантує найвищі споживчі властивості своєї продукції.

Компанія є членом Всеукраїнської асоціації виробників автоклавного газобетону.

Склад AEROC

Газобетон — надійний та перевірений часом будівельний матеріал, який відноситься до пористого бетону автоклавного твердіння. Вже понад вісімдесят років газоблоки застосовуються практично у всіх конструктивних елементах будівель та будівель різного призначення. Універсальність цього матеріалу дозволяє використовувати його для кладки стіни, що несе і не несе, а також виготовлення з нього плит перекриття та теплоізоляції.

Пористий бетон характеризується відмінною теплоізоляцією, довговічністю, економічністю та пожежостійкістю. Ці якості роблять його гідним конкурентом на сучасному ринку будівельних матеріалів. Дуже часто газобетон виявляється найоптимальнішим для будівництва.

Що таке газобетон AEROC?

 

Газобетон автоклавного твердіння AEROC є штучним каменем, що складається з безлічі рівномірно розподілених пір, заповнених повітрям. Завдяки пористій структурі має низьку щільність 300 кг/м3 — 500 кг/м3 і теплопровідність автоклавна обробка матеріалу дозволяє отримувати стабільні в часі механічно-фізичні властивості. Завдяки високій теплоакумулюючій та паропроникній здатності виробу створюється сприятливий мікроклімат усередині Вашого будинку, будівель. Елементи AEROC не токсичний, хімічно інертний, біологічно стійкий матеріал, що не виділяє шкідливих властивостей за високої температури (t°С). Ці переваги зумовлюють пріоритетне використання газобетону AEROC як стінового матеріалу для будівництва житлових та громадських будівель різних поверхів.

 Екологічні показники

 

Для матеріалів, що застосовуються в житловому будівництві, норма радіоактивності становить 370 Бк/кг. У цьому відношенні газобетон AEROC відноситься до найменш небезпечних матеріалів, тому що його питома ефективність природних радіонуклідів нижче 54 Бк/кг. Такий показник відповідає умовному першому класу екологічної безпеки.

 

Екологічні переваги

 

Газобетон АЕRОС на 70-80% складається із звичайного повітря, яке укладено в порах матеріалу. Наявність токсичного газу — це лише обивательський міф. закладений у назві матеріалу.

Після автоклавної обробки газобетон АЕRОС містить всього до 20 кг хімічно зв’язаного алюмінію, який надходить у матеріал як у чистому вигляді (приблизно 400 грамів на 1 куб), так і у вигляді оксиду алюмінію, що міститься в цементі. Для прикладу. 1 м3 керамічної цегли містить 200400 кг оксидів алюмінію, які є основою глинозему та різних глин. Однак, в обох випадках не варто переживати: окислений алюміній — одна з найбільш стійких хімічних сполук, застосовується в тому числі і при виготовленні посуду.

Матеріал є неорганічним та стійким до шкідників, терміти, гризуни та комахи не можуть селитися у суцільних стінах, побудованих із стінових газобетонних блоків.

Абсолютна негорючість газобетону дає можливість не враховувати настільки небезпечний фактор, як токсичність речовин, що виділяються при згорянні.

Повітро- та паропроникність дозволяють стінам «дихати», підтримуючи природний мікроклімат у приміщенні екологічну чистоту приміщення, відсутність живильного середовища для мікроорганізмів або паразитів, перешкоджаю! освіті на стінах грибка та плісняви.

 

БезымянныйАЕРОС — перший і єдиний газобетон в Україні, що отримав екологічний сертифікат.

Компанія «Аерок» пройшла процедуру екологічної сертифікації продукції згідно з вимогами міжнародних екологічних стандартів серії 180 14024:1999 та отримала екологічний сертифікат №UA. 08 002.341

Результати екологічної сертифікації асортименту газобетону автоклавного твердіння АЕRОС (щільністю DЗОО. D400 і D500) показали, що при його виробництві не використовуються токсичні хімічні речовини в якості пластифікаторів і наповнювачів, а готові вироби характеризуються зниженим рівнем радіоактивності, високим рівнем як довговічність, надійність, теплопровідність, стійкість до вологи.

Компанія AEROC отримала право маркувати свою продукцію знаком екологічного маркування («Зелений журавлик»), який підтверджує екологічну перевагу та безпеку газобетону АЕРОС.

 

logo-konkurs_top100Виріб стінові автоклавного твердіння ТМ «AEROC» EcoTerm SuperPlus щільністю D300 із класом бетону B2,0 у 2012 році посіли перше місце у конкурсі якості продукції «100 найкращих товарів України» у номінації промислові товари для населення.

 

 

evropejskij-sertifikat-kachestva

Європейський сертифікат якості 1397-CPR-0494 отримала продукцію компанії Аерок. Сертифіковані блоки AEROCEcoTerm 400 kg/m3 та AEROCEcoTermSuperPlus 300 kg/m3. Сертифікат підтверджує, що продукція підприємства абсолютно безпечна та якісна, насамперед завдяки чіткому системному контролю на всіх етапах виробництва, починаючи від отримання сировини до надходження до споживача.

Сертифікат отримано після інспекції виробничого комплексу, розміщеного у м. Березань Київської області. Експерти SPSC провели комплексну перевірку: документації, працівників, технологічного обладнання, виробничих приміщень, складів сировини та готової продукції та інших факторів, від яких залежить якість продукції.

AEROCEcoTerm 400 kg/m3 та AEROCEcoTermSuperPlus 300 kg/m3 відповідають Європейському гармонізованому стандарту EN 771-4:2011 “Specificationformasonryunits – Part 4: Autoclavedaeratesconcretemasonryunits”

Ця сертифікація стане перепусткою для газобетонних блоків Аерок на ринок Євросоюзу.

Довідка: (SPSC) заснована як незалежне державне підприємство у 1996 році при Міністерстві Будівництва та Урбаністики (тепер Міністерство навколишнього середовища). Основна мета – надавати послуги з сертифікації будівельних продуктів, оцінки стабільності експлуатаційних властивостей, оцінки та нагляду системи контролю виробництва. Надаючи ці послуги SPSC керується вимогами правових актів і стандартів Литовської Республіки та Європи, політика якості підприємства заснована на принципах неупередженості, об’єктивності, результативності , оперативності та професіоналізму.

Скан_20160216